- Vyjádření k projektu -

_________________________________________________________________________Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR

Klub PAPRSEK

Předsedkyně: Jaroslava Bednářová


Vyškov 9. listopadu 2009

Vážení přátelé.

Považuji za potřebné, sdělit Vám vlastní zkušenost s magneto-terapeutickým přístrojem, který jsme v rámci projektu RENAISSANCE od Vás obdrželi.

Zeptat se klientů, jak na ně působila tato terapie, je vždy spíše orientační. Našimi klienty jsou děti a mládež, kteří ne vždy jsou mentálně v pořádku a také si nemohu být jista, že dokáží dobře odhadnout a posoudit účinky magneto-terapie, pokud s ní neměli ještě zkušenosti.

Já osobně jsem již více jak 20 let nemocná, takže různých "pokusů" pomoct mi, bylo nespočetné množství. V červenci jsme byli s handicapovanými dětmi na rehabilitačním týdenním pobytu, kde jsem magneto-terapii s sebou vzala. Samozřejmě jsme ji dle možnosti nabízeli napřed dětem. Protože mne, asi za dva dny po nástupu na pobyt, rozbolela nemocná záda, sama jsem se rozhodla Váš/náš přístroj vyzkoušet. Nepoužívala jsem žádný speciální program, ale přesto po dvou dnech jsem byla zbavena bolesti a mohla jsem se opět naplno věnovat práci s dětmi. Ne, že bych přístroji nevěřila, ale velice mne překvapila "rychlost" s jakou byly bolesti pryč a já se mohla pohybovat normálně a ne v předklonu a s šílenými bolestmi.

Jsme moc ráda, že jsem Vás poznala a využila Vaší nabídky, pořídit magneto-terapeutické přístroje do naší organizace. Věřím, že takto dobré zkušenosti nemám sama a o Vaše přístroje bude větší zájem. Je výborný a každému, kdo má zdravotní potíže, bych ho mohla jen a jen doporučit.

Za zdravotně postižené děti a také za sebe Vám mnohokrát děkuji.

S úctou

Jaroslava Bednářová
předsedkyně Asociace PAPRSEK


Originál vyjádření Klubu PAPRSEK


foto 01

foto 02

_________________________________________________________________________

- zpět na hlavní stránku rubriky: Vyjádření k projektu -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: