- Vyjádření k projektu -


Základní Škola speciální Diakonie Praha 10


Základní Škola speciální Diakonie Praha 10

Středisko Ratolest bylo zřízeno Diakonií ČCE v roce 1990 jako stacionář pro děti a mladé lidi s mentálním a kombinovaným postižením. Jeho snahou bylo pomoci rodinám v péči o jejich děti, aniž by je vytrhlo z přirozeného rodinného prostředí. Prvním předsedou představenstva střediska se stal Prof. PhDr. Zdeněk Matějček.

Při středisku byla v roce 1993 otevřena speciální škola pro žáky s těžším stupněm mentálního a kombinovaného postižení. Základní škola speciální sídlí v budově střediska a od roku 2004 má vlastní právní subjektivitu.

Ředitelka: Mgr. Vlasta Beščecová

foto 01

Vyjádření:

V roce 2010 dostala naše Základní škola speciální tři rehabilitační komplety pro magnetoterapii. Rádi bychom Vám poděkovali jménem našich žáků i zaměstnanců za tento sponzorský dar.

Terapie pomocí magnetů je velmi oblíbená. Používáme ji jako doplňující léčbu i u dospělých. Režim regenerace je vhodný pro naše žáky při procesu hojení a pro regeneraci buněk po frakturách. Režim bolesti potlačuje bolestivé stavy, které doprovází naše žáky s poruchou pohybového aparátu.

Děkujeme

Bc. R. Kunzmannová
fyzioterapeut

Originál vyjádření: Základní Škola speciální Diakonie Praha 10


- zpět na hlavní stránku rubriky: Vyjádření k projektu -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: