- Kladně vyřízené žádosti -

_________________________________________________________________________Silvie Tenorová pro syna (červen 2010)

Datum podání žádosti: únor 2010

Dobrý den,

dostala se ke mně informace, že bych si mohl zažádat o Váš magnetoterapeutický přístroj, který by mně mohl pomoci ve vývoji.

Jmenuji se Liborek a rád bych Vám o sobě něco napsal... Narodil jsem se v květnu roku 2003 a prý jsem byl to nejkrásnější miminko na světe. Znáte to, to říká každá novopečená maminka. Byl jsem hodný, ani jsem moc neplakal, koníčky jsem pásl, no prostě jsem vypadal normálně a nikoho ani ve snu nenapadlo, že by se mnou mohlo být něco v nepořádku. Těhotenství měla maminka klidné a vyšetření byly všechny v pořádku. Když jsem se v půl roce nepřetáčel tak nás paní doktorka poslala na neurologické vyšetření a tím to pro mě a maminku všechno začalo. V 7.měsících první narkóza a CT vyšetření mozku, za 3 týdny další narkóza kvůli magnetické rezonanci a pak následovalo sdělení mé diagnózy. Doktoři mamince řekli, že se mi v mozku nevytvořila propojovací část mezi hemisférami a že budu tělesně i mentálně postižený. Byla to pro nás všechny veliká rána, ale dnes už můžu říct, že jsme se s tím naučili všichni žít, i když je to kolikrát hodně těžké.
A teď trochu odborností, moje diagnóza je DMO - kvadruparetická forma + PMR, obojí těžkého stupně, VVV agenese corpus calossum. V roce a půl jsem se po cvičení Vojtovy metody začal přetáčet ze zad na bříško, později i zpět. Další narkózu jsem měl ve 2 letech, kdy jsem byl na operaci se šilháním. Maminka říká, že mám plnou pusu zoubků, ale já už nevím, že bych s nimi měl kousat, proto mně musí být podávána strava mačkaná. Dostával jsem "miminkovskou" stravu (mlíko, krupičná kaše, jogurty,...) no a mě z toho bylo špatně a nevěděl jsem jak to mamince říct, když neumím mluvit tak jsem třeba 3dny plakal, nespal, nepil, nejedl, trápil jsem se a maminka taky, protože nevěděla co se mnou je. Pak jí napadlo, jestli nemám třeba alergii, tak mě vzali krev a zjistili mě silnou alergii na kravské mléko. Od té doby se mě hodně ulevilo a ty 3denní depky jak to nazvala maminka už přestaly tak si oddychla i ona..
Nyní navštěvuji prvním rokem Základní speciální školu v Blansku, kde jsem přes týden na internátě a moc se mi tam líbí. A maminka má tím pádem víc času na mého zdravého bratříčka Vojtíška, kterému byly v lednu 2 roky. Jsem rád, že ho mám, líbí se mi, když se po mě válí a ukazuje mi hračky, ale umí maminku i zlobit, maminka není ode mě zvyklá na žádný lumpárny.
Jezdil jsem s maminkou 2x za rok na měsíční pobyt do Dětské léčebny v Boskovicích, kde jsem se setkal mimo jiné i s magnetoterapií. Věřím, že po častějším aplikováním magnetoterapie dokáži zas nějaký pokrok a byl bych rád, kdyby pomohl i mamince a jejím bolavým kloubům a zádům, které jí bolí z mého nošení, atd.
Závěrem bych chtěl své rodině poděkovat za jejich péči a lásku, kterou mě zahrnují a mě tím dělají šťastným chlapečkem, kterému nebylo dáno do vínku potřebné zdraví, ale i přesto všechno jsem na světě rád!

Za svého milovaného syna napsala maminka Silvie Tenorová.


foto 01

foto 02

foto 03

foto 04

foto 05

_________________________________________________________________________

Výsledek žádosti

Dne 25. 6. 2010 byl předán magnetoterapeutický přístroj SIECO a aplikátor CAVO Liborovi Tenorovi a jeho mamince.

Předání proběhlo v Základní šklole speciální Blansko. Sponzorský dar (přístroj) předával jednatel společnosti APOS -AUTO s.r.o. Ing. Jiří Zouhar.


předání - foto 01

předání - foto 02

předání - foto 03

předání - foto 04


Poděkování patří těmto sponzorům:

MxB s.r.o.
Ditto s.r.o.
APOS-AUTO s.r.o.
Z-MODEL, spol. s r.o.
E-COM s.r.o.


_________________________________________________________________________

Poděkování

Pro sponzory byly od paní ředitelky nachystány dárečky v podobě obrázků.


obrazek 01

obrazek 02

obrazek 03

obrazek 04

obrazek 05

_________________________________________________________________________

- zpět na výběr vyřízených žádostí -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: