- Fotky z akcí -


Sponzorský dar pro NEMOCNICI VYŠKOV, p.o.   -   19. 9. 2012


Dne 19.9. 2012 byl předán sponzorský dar pro NEMOCNICI VYŠKOV, p.o.
Rehabilitační pomůcky byly předány v rámci Tenisového setkání dětí.
Dary převzala paní prim. MUDr. Tučová a náměstkyně zdravotní péče MUDr. Pojezdná.


Sponzorské dary:


NAUČNÉ DISKY
NAUČNÉ DISKY

Sada 12 kusů naučných disků rozvíjí vzdělávací schopnosti dětí při hře. Umožňuje vymýšlet mnoho zábavných her a cvičení zaměřených na koordinaci pohybu, rozlišování barev a prostorového vnímání. Naučné disky mají průměr 21cm, jsou barevné a odolné, s různými přilnavými motivy (šipka, ruka, noha).CONTURA TRAIL
CONTURA TRAIL

Contura Trail je sada šesti dílů s různými druhy povrchů, které svými dráždivými impulsy navozují pocit sensomotorické stimulace. Se střídavým masážním efektem a pěknými barvami je tento výrobek předurčen k práci s dětmi a mládeží jak v oblasti terapie a rehabilitace, tak k různým hrám v mateřských školkách. Contura Trail je vyroben z umělé hmoty o nosnosti až 120kg, každý díl je opatřen čtyřmi protiskluzovými gumovými nožičkami a má rozměr 52x14x4cm. Všechny díly se dají spojovacím klipsem spojit do různě stabilních a bezpečných tvarů.


PEDOBALL
PEDOBALL

S Pedoballem můžete procvičovat stabilitu stání na jedné noze, kdy na zdviženou pokrčenou nohu připevníte suchým zipem Pedoball a krouživým pohybem roztáčíte gumovou kuličku kolem dokola. Toto cvičení je už dost náročné, vyžaduje dobré koordinační schopnosti a správné držení stability. Jednoduší cviky můžete provádět formou zábavy. Děti mohou uchopit Pedoball oběma rukama a opět kuličku rozpohybovat kolem dokola. Obtížnost cviku můžete zvýšit přidáním kuliček na ovál. Pedoball můžete používat také jako hravou balanční točnu, kdy největší možné zatížení je do 120kg.


POJÍZDNÁ DESKA
POJÍZDNÁ DESKA

Pojízdnou desku je možné používat pro cvičení rovnováhy vsedě, vleže nebo ve stoje. Pojízdná deska je zhotovena ze silné lepené překližky a opatřena čtyřmi otočnými kolečky s nosností do 45kg. Standardní rozměr desky je 65x35x9cm a na přání ho lze objednat dle vlastních požadavků.STEP STUPÍNEK HUDORA
STEP STUPÍNEK HUDORA

Step stupínky Hudora s nastavitelnou výškou se používají při aerobním skupinovém cvičení. Step stupínek má základní výšku 10cm a pomocí dvou nástavců uložených ve spodní dutině stupínku můžete tuto výšku zvětšit na 15cm. Výšku stupínku si můžete zvolit sami podle potřeby.
Rozměry jsou 68x28cm, výška 10/15cm a nosnost do 100kg.Sponzoři:

HORTIM International, spol. s r. o. Axa - pojišťovna Vltava Fund SICAV Plc. Šrot Gebehuber s.r.o.

BLTC Brno HACIENDA MEXICANA, s.r.o. Advokátní kancelář - prof. JUDr. Jaroslav Fenyk, Ph.D., DSc.

KT MOTOSPORT spol. s r.o. Sage Team FAnn parfumerie

HORTIM International, spol. s r. o.; Axa - pojišťovna; Vltava Fund SICAV Plc.; Šrot Gebehuber s.r.o.;
BLTC Brno; HACIENDA MEXICANA, s.r.o.; Advokátní kancelář - prof. JUDr. Jaroslav Fenyk, Ph.D., DSc.;
KT MOTOSPORT spol. s r.o.; Sage Team; E Partners; FAnn parfumerie


Fotografie - používání pomůcek

foto 01 foto 02 foto 03

foto 04 foto 05 foto 06 foto 07

foto 08 foto 09 foto 10 foto 11

foto 12 foto 13 foto 14 foto 15

foto 16 foto 17 foto 18 foto 19

foto 20 foto 21


- zpět na výběr všech akcí a beneficí -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: