- Zkušenosti s magnetoterapií -

Jednotlivci


Lucie Vysokomenská (17 let)

foto 01
Datum podání žádosti: Říjen 2009
Žádost kladně vyřízenaPoděkování sponzorovi a zkušenost s magnetoterapií po 1 měsíci užívání:

Dne: 7. 2. 2010

S magnetoterapií pracujeme s dcerou Lucii dvakrát denně již od vánoc a máme první výsledky. Lucka je celkově více uvolněná, přirovnali bychom to k hipoterapii, kterou jsme dříve navštěvovali, dceři se uvolnilo zádové svalstvo a lépe sedí na vozičku, dále se ji uvolnila levá ruka a více ji začala používat.

Tímto chceme poděkovat Vám a sponzorovi jak jménem Lucky tak i naším, určitě Vás budeme informovat o dalších výsledcích.


Fotografie:

foto 01

foto 02

foto 03

foto 04

foto 05

foto 06


Videa:
Vyjádření maminky Lucie Vysokomenské z natočeného videa:

Toto je naše dcera Lucie a jak vidíte, sedí na vozíčku. Na vozíčku má magnetoterapeutický přístroj značky Renaissance. Tento přístroj používáme zhruba necelý rok a naší dceři velmi pomáhá. Od narození má diagnózu DMO, je spastická hlavně na levou stranu, takže jak vidíte, kruh používáme na levou ručičku. Zkušenosti s magnetoterapií máme takovou, že opravdu, co magnetoterapii používáme, tak dcera lépe sedí i ve vozíčku, nemá tak velké bolesti v zádech a ručičku má vždy po magnetoterapii více uvolněnou. Do Levé ručičky nic nevezme, tak si pomáhá druhou ručičkou, ale díky magnetoterapii už začíná i tou levou ručičkou přidržovat věci. Dcera má špatná i záda, trpí kyfózou, levá strana je vybočená a dělá se tam takový hrbeček - otok. Magnetoterapií se otok zmenšil. Byly jsme i na neurologii a tam jsme ukazovaly panu doktorovi její záda a bylo opravdu vidět, že se to hodně spravilo, že už tam tak velké otoky nejsou. Pokládáme magnetoterapii i na nožičky, a po každé magnetoterapii i ty nožičky jsou uvolněné a dokonce dcera začíná i v tom vozíčku vstávat. Nožičkama se opře, chytne se a stoupne si. Je taková opravdu více uvolněná.
Ještě bych chtěla říct, že magnetoterapeutický přístroj značky Renaissance používá i zbytek naší rodiny. Jelikož manžel pracuje jako kuchař a od rána do večera stojí na nohou, takže tím mu velmi trpí záda. Manžel přístroj používá ob den, nebo jak mu to pracovně vyjde. Také manžel je s magnetoterapetickým přístrojem velmi spokojen, záda ho přestala bolet.
Já trpím chronickým onemocněním močových cest. Tento přístroj je opravdu výborný a mohla bych ho jedině doporučit, protože pokud jej používám, opravdu se obejdu bez léků. Pokud mám tyto obtíže, používám přístroj dvakrát denně a zhruba za týden jsem zdravotně v pořádku.
Nemusím užívat žádné léky, jen si kupuji bylinné urologické čaje. To je asi tak všechno, s přístrojem jsem opravdu velmi spokojená. Velmi nám pomáhá, nemusím navštěvovat každou chvíli lékaře, nemusím brát žádná antibiotika a další léky, takže si žádnými léky nezatěžujeme tělo.


- zpět na výběr všech příspěvků -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: