- Zkušenosti s magnetoterapií -

Vozíčkáři
_______________________________________________________________________________

Domov pro mne, o.s.

Občanské sdružení pomáhající zdravotně postiženým. Nabízí odlehčovací služby, rekondiční pobyty a osobní asistenci.

Výkonný ředitel: Libor Doležal

logo


Vyjádření č. 1

Dobrý den,
od listopadu 2008 do dubna 2009 mám možnost používat magnetoterapeutický aplikátor na snížení (tlumení) bolesti zad v důsledku opakujícímu se ischiasu a lumbaga (diag. ošetř. lékaře).

V průběhu měsíců ledna až března 2009 při aplikaci pulsní magnetoterapie; hlavně dodržení doporučených postupů programu a režimu aplikace, mohu s díky konstatovat, že postupně docházelo k odeznění bolesti, zlepšení hybnosti svalů a psychickému uvolnění.

Klient DOMOV PRO MNE o.s.


Vyjádření č. 2

Dobrý den,
posílám Vám dvě fotky. Obě paní jsou klientky v projektu osobní asistence. Další dva magnety jsou u dvou klientů v projektu Respitní péče.

Klientce ochrnutí spodní části těla způsobují cysty v míše. Klientka má problém s křečemi na dolních končetinách. Po aplikaci cítí uvolnění.

Klientka s roztroušenou sklerózou má dolní končetiny nepohyblivé a má problém s jejich citlivostí. Po aplikaci cítí v tomto ohledu zlepšení. Tato klientka se s magnetoterapeutickým aplikátorem seznámila na veletrhu Hospimedica, kde jej i vyzkoušela. Vážně přemýšlela o jeho koupi, a tak ji velmi potěšilo, když ho od nás, potažmo vás, dostala na tři měsíce zcela zdarma zapůjčený.

Klientka DOMOV PRO MNE o.s.

foto

ukázkové foto: Klientka s roztroušenou sklerózou.
(druhou fotografii neuzveřejňujeme z důvodu nižší kvality snímku)

_________________________________________________________________________

- zpět na výběr všech příspěvků -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: