- Výrobce magnetoterapeutických přístrojů Renaissance® -


ZES Brno, a.s., výrobce pulzní magnetoterapie Renaissance®, je součástí holdingu, v jehož portfoliu najdete vedle vývoje a výroby léčebných a rehabilitačních přístrojů pro profesionální i domácí péči, také vydavatelskou činnost, polygrafii, tvorbu GIS nebo servis pro státní správu.

Kompletní výrobě přístrojů řady Renaissance®, ale i neustálému vývoji a výzkumu se společnost ZES Brno věnuje již více než 18 let. Díky tomu stále drží přední příčky nejen v počtu, ale především kvalitě a spolehlivosti přístrojů. Je připravena pokrýt potřeby zákazníků nejen množstvím přístrojů, ale také komplexní konzultací a poradenstvím v oblasti použití a aplikace magnetoterapie.

Díky stálým inovacím a výzkumem se výrobce zdravotní techniky původem z Brna mohl adaptovat velmi dobře i v zahraničí.

S pulzní magnetoterapií se můžete setkat v USA a Velké Británii pod názvem Pulse magnetotherapy, v Německu - Magnetfeldtherapie, ve Španělsku - magnetoterapia pulsante, ve Francii - magnetotherapie pulsative, na Slovensku - pulzná magnetoterapia, v Maďarsku - magnesterapia pulzalo, v Polsku - magnetoterapia pulsacyjna, v Rusku - impulsnaya magnitoterapiya nebo v Bulharsku pod názvem impulsna magnitotepia.

Více informací naleznete na internetových stránkách pulzni-magnetoterapie.cz


- zpět na začátek stránky -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: