- Vyjádření k projektu -

_______________________________________________________________________________

Domov pro seniory Kociánka

Domov pro seniory Kociánka

Domov pro seniory Kocánka v Brně podporuje kvalitní a důstojný život seniorů ve stáří. Služba je poskytována odborně a bezpečně, vychází z individuálních potřeb uživatelů a podporuje je v zachovávání a rozvíjení soběstačnosti a nezávislosti.

Zařízení je určeno pro občany, kteří dosáhli věku rozhodného pro přiznání starobního důchodu, nebo pro občany v plném invalidním důchodu.


Ředitel: Ing. Tomáš Říčný
_________________________________________________________________________

Dobrý den, vážená paní magistro,

chci Vám podat zprávu o využívání magnetické terapie firmy Renaissance v DS Kociánka Brno.

Úvodem bych chtěla poděkovat za všechny vděčné uživatele magnetické terapie. Velmi si vážíme toho, že nám byly tyto přístroje prostřednictvím vaší firmy věnovány.
Mohu konstatovat, že přístroje Renaissance jsou v našem domově používány téměř denně. V největší míře využíváme zádové aplikátory. Pro naše zařízení je bezesporu největší výhodou mobilnost magnetické terapie.

Vzhledem k minimu kontraindikací využíváme přístroj na rozmanitou škálu diagnóz. Nejčastěji však na vertebrogenní a revmatické obtíže. Účinky jsou velmi individuální, ale povětšinou máme kladnou odezvu od klienta. Úleva od častých bolestí našich klientů je pro ně i pro personál velmi důležitá.

Dalším kladem zmíněného magnetoterapeutického přístroje je jeho velká spolehlivost a bezporuchovost. Za dobu užívání, od listopadu 2007, jsme zaznamenali jen jednu opravu. Jsme s ním velmi spokojeni.

Ještě jednou děkuji za Vaší práci, díky které mohou naši klienti využívat magnetoterapeutické přístroje Renaissance. Těším se na další možnou spolupráci.


Jiřina Vaňková - fyzioterapeut

V Brně dne 7. 6. 2010


Originál vyjádření: Domov pro seniory Kociánka

_________________________________________________________________________

- zpět na hlavní stránku rubriky: Vyjádření k projektu -


Magnetoterapeutické přístroje Renaissance používají: